ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

do druku malowanki Gloria


Kolorowanki do druku nr 14 – Gloria pełna wdzięku hipcia w której podkochuje się Melman zakręcona żyrafa. Do dzieła dzieciaki kolorowanki dla dzieci czekają. Czas na zabawę drukuj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pingwiny z Madagaskaru maluj


Kolorowanki do druku nr 15 – Pingwiny z Madagaskaru to wyspecjalizowana grupa uderzeniowa mająca za zadanie chronić mieszkańców ZOO. Dołącz do zabawy dla dzieci i maluj kolorowanki Madagaskar.

 

 Kolorowanki dla dzieci

wycieczka Madagaskar wydrukuj


Kolorowanki do druku nr 16 – Objazdowa wycieczka Safari. Obrazek z bajki dla dzieci Madagaskar. Pomaluj uczestników Safari. Baw się malując fajne obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Babcia w akcji wydrukuj maluj


Kolorowanki do druku nr 17 – Alex naraził się krzepkiej babci. Właśnie przyjął prawy sierpowy na szczękę. Z taka babcią lepiej nie zadzierać. Maluj malowanki dla dzieci. Dużo dobrej zabawy z Kolorowankami z Madagaskaru.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tato Alexa malowanki drukuj


Kolorowanki do druku nr 18 – Madagaskar wyprawa Afryka. Na obrazku Alex i jego odnaleziony ojciec. Pomaluj obrazek i dołącz do kolekcji kolorowanek dla dzieci. Ukończoną kolorowankę pokaż rodzicom chwal się swoimi pracami. Staraj się aby kolejne malowanki były coraz lepsze.

 

 Kolorowanki dla dzieci

maluj kolorowanki Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 19 – Dołącz do zabawy i wydrukuj kolorowankę z Alex-em i jego rodzicami. Na obrazku spotkanie po latach w gorącej Afryce. Maluj obrazki to świetna zabawa.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek