ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 34 – Merida Waleczna nie może pogodzić się z faktem, że matka na siłę próbuje wydać ją za mąż i na każym kroku upodobnić ją do siebie. W złości rozcina mieczem rodzinny obraz. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 35 – Po kłótni z matką rozpłakana księżniczka wskakuje na Angusa i galopem ucieka z zamku. Nie może darować królowej tego, że spaliła jej łuk w domowym kominku. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 36 – Galopując przez las koń nagle się zatrzymał zrzucając Meridę z grzbietu. Kiedy księżniczka rozejrzała się wokół zauważyła, że znajduje się w kamiennym kręgu. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 37 – Merida Waleczna zorientowała się, że kamienny krąg ma tajemniczą moc. Gdy zobaczyła dziwny ognik unoszący się w powietrzu ruszyła jego śladem w głąb lasu. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 38 – Po pewnym czasie idąc śladem tajemniczych ogników księżniczka dociera do małej chatki. Ciekawość nie pozwoliła jej zawrócić, weszła do środka. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 39 – Okazało się, że chatka wcale nie jest pusta. Mieszka tu samotnie staruszka a może właściwie wiedźma, która niechętnie wita niezapowiedzianych gości. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek