ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Świetny Wygląd


Kolorowanki do druku Król Lew nr 51 – Po przyjemnej regeneracyjnej kąpieli, zwierzęta są wprost zachwycone swoim wyglądem. Każdy z nich czuje się jak nowo narodzony. To chyba znak, że częściej powinni korzystać z tej formy relaksu. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przerażony Guziec


Kolorowanki do druku Król Lew nr 52 – Guziec ma bardzo przerażoną minę. Szeroko otwarte oczy i paszcza może oznaczać tylko jedno, zbliża się coś tak niebezpiecznego, że Pumba chciałby zapaść się pod ziemię. Pomaluj malowankę z wystraszonym Pumbą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ucieczka Timona


Kolorowanki do druku Król Lew nr 53 – Timon podobnie jak Pumba bardzo się wystraszył i biegnie ile sił w nogach do najbliższej kryjówki. Strach przed drapieżnikiem jest tak wielki, że w tej chwili myśli tylko o tym aby uratować własną skórę. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pumba Utknął Pod Kłodą


Kolorowanki do druku Król Lew nr 54 – Guziec ze strachu wsadził głowę pod drewnianą kłodę. Problem w tym, że utknął na dobre i teraz nie może ruszyć ani w jedną ani w drugą stronę. Timon rozkłada ręce bo nie wie jak pomóc przyjacielowi. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Atak Lwa


Kolorowanki do druku Król Lew nr 55 – Atakujący, dorosły lew to niewątpliwie jedna z tych przygód, której nikt nie chciałby doświadczyć na własnej skórze. Długie ostre pazury i wielkie kły są wystarczająco przerażające dla wszystkich. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zaskakujące Spotkanie


Kolorowanki do druku Król Lew nr 56 – Wygląda na to, że dorosły już Simba wpadł na przyjaciółkę z dzieciństwa z którą kiedyś tak bardzo uwielbiał się bawić. Wyraźnie widać jak oboje są bardzo zdziwieni tym spotkaniem. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek