ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Żółw w podskoku


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 24 – Wiosną kiedy wszystko budzi się do życia, energii dostaje również Franklin. Podskakuje wysoko i radośnie bo dzień staje się coraz dłuższy i coraz cieplejszy. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gotowy na mecz


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 25 – Kiedy tylko jest ładna pogoda Franklin zakłada swoją ulubioną czapeczkę z daszkiem i wychodzi na boisko spotkać się z kolegami i rozegrać kolejny wspaniały mecz. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wycieczka


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 26 – Zwierzęta wybierają się razem na szkolną wycieczkę. Zdaje się, że ktoś tu zapomniał rano umyć zębów i pośpiesznie robi to teraz a za zakrętem widać już zbliżający się autobus. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Huśtawka


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 27 – Młode zwierzęta lubią huśtawki i każde z nich chce jak najdłużej się tutaj bawić. Franklin ma aparat fotograficzny więc może uwiecznić te chwile zdjęciach. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Klisza do zdjęć


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 28 – Każdy film w aparacie ma ograniczoną ilość zdjęć które można zrobić. Kiedy klisza jest pełna trzeba ją wymienić. Oczywiście obecnie przeważają aparaty cyfrowe i zasada ich działania jest trochę inna. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Drugie śniadanie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 29 – Wszystkie dzieci wiedzą, że nauka w szkole jest ważna ale nie można zapominać o odpowiednim odżywianiu się. Kiedy przychodzi pora na drugie śniadanie, zwierzęta grzecznie uzupełniają witaminy. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek