ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marta i Bob dla dzieci


Do pomalowania Bob Budowniczy i Marta jego prawa ręka. Na obrazku widzimy Boba w jego roboczym ubraniu. Bob ma dużo kieszeni w których może nosić przydatne narzędzia. Wydrukujcie kolorowankę i pomalujcie obrazek z Bobem i Martą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spych czas na kolorowankę


To jest Spych maszyna Boba Budowniczego pomalujcie tę kolorowankę do wydruku starannie. Spych jest maszyną która może przesuwać duże góry piachu. Pomaga Bobowi w zadaniach gdzie trzeba wyrównać teren. Ten spych wyposażony jest w skrzynie ładunkową co umożliwia przewożenie materiałów sypkich. Kolorowanki dla dzieci maluj z nami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Traktor Pana Ogórka


Kolorowanki do druku Traktor Pana Ogórka. Traktor jest maszyna która idealnie nadaje się do pomocy w gospodarstwie. Mocny silnik i duże koła sprawiają iż ciągnik może jeździć po różnym terenie i się nie zakopie. Pan ogórek wykorzystuje go do prac polowych. Pomaluj traktor Pana ogórka ale żeby to zrobić musisz wydrukować kolorowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pracujemy z Bobem


Dla dzieci kolorowanka z Bobem. Pomaluj obrazek wykorzystując do tego różne kolory. Zastanów się które kredki najlepiej się będą nadawały do ukończenia tego obrazka. Zobacz również inne kolorowanki które przygotowaliśmy do druku dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Damy Radę dla dzieci


Kolorowanka z Bobem Budowniczym i Ewą. Bob Budowniczy jeszcze nie ukończył do końca pracy i nie chce wpuścić Ewy dopóki komórka nie będzie skończona. Ewa będzie musiała jeszcze poczekać aż Bob wykona zadanie. My tym czasem pomalujemy kolorowankę z uśmiechniętym Bobem dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob i Betoniarka


Kolorowanki na każdy dzień tygodnia. Do wyboru masz dużo kolorowanek codziennie możesz drukować jedną i malować kredkami lub farbami. Ukończone kolorowanki zbieraj aby później pokazać swoim rodzicom. Swoje najlepsze malowanki możesz powiesić w widocznym miejscu.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek