ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gorący Doping


Kolorowanki do druku Król Lew nr 69 – Kiedy guziec i surykatka dotarli na szczyt skały, walka pomiędzy Simbą a Skazą już trwała. Przyjaciele gorąco dopingują lwa z którym razem przeżyli tyle wspólnego. Ciekawski ptak również postanowił obejrzeć to widowisko. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pojedynek o Władzę


Kolorowanki do druku Król Lew nr 70 – Oba lwy walczą z ogromną zawziętością. Skaza musi wygrać aby utrzymać dotychczasową pozycję króla, natomiast Simba wie doskonale, że jest prawowitym spadkobiercą po śmierci Mufasy i sprawiedliwość ma po swojej stronie. Pomaluj malowankę z walką lwów.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spadające Hieny


Kolorowanki do druku Król Lew nr 71 – Trzy hieny spadają z przerażeniem w dół. Wpadły w pułapkę i już nie pomogą swojemu przywódcy. Mogłyby przechylić szalę zwycięstwa na stronę Skazy gdyby włączyły się do walki, na szczęście tak się nie stało. Zapraszamy wszystkich do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skaza Przegrywa


Kolorowanki do druku Król Lew nr 72 – Podstępny Skaza spada ze skały pokonany przed Simbę. Za chwilę dołączy do swoich służalczych hien, które nie wyglądają najlepiej. Wątpliwe aby którekolwiek z nich miało jeszcze ochotę na bójkę. Pomaluj malowankę z pokonaną bandą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zwycięzca


Kolorowanki do druku Król Lew nr 73 – Simba dumnie stanął na najwyższej skale i głośnym rykiem obwieszcza wszystkim, że w końcu dokonała się sprawiedliwość i od teraz on jest królem lwiej ziemi. Wszyscy długo czekali na ten moment. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Radość z Wygranej


Kolorowanki do druku Król Lew nr 74 – Radosne uściski z okazji zwycięstwa nad podstępnym Skazą i jego hienami nie mają końca. Wszyscy mieli w tym udział, większy bądź mniejszy ale najważniejsze, że ta historia miała dobre zakończenie. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek