ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rabuś Lis złodziej


Lis Rabuś to przebiegły chytrusek który zawsze próbuje coś zwędzić. Ale gdy nadchodzą święta Rabuś rozdaję wszystkie skradzione przedmioty dzieciom jest jak Robin Hood z futerkiem. Pokoloruj Rabusia i jego worek z prezentami. Jak zwykle drukujemy i malujemy powodzenia.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Daisy drukuj malowanki


Kolorowanka dla dzieci Daisy. Daisy jest narzeczoną Kaczora Donalda przyjaciela Myszki Miki. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć. Sama Daisy jest postacią która szybko popada w złość i nie można powiedzieć że jest cierpliwa. Często stawia na swoim mimo to jest miłością Kaczora Donalda a miłość jest ślepa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki do wydruku


Myszka Miki to chłopak choć niektórzy mogli myśleć inaczej. Na obrazku widzimy go w stroju wyjściowym jednak zostawił sobie na nogach trampki gdyż to jego ulubione buty. Jak myślicie czy trampki pasują do smokingu? Kredki w rękę i czas na zabawę z kolorowankami do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki luzak


Myszka Miki lubi się przebierać w różne stroje. Tym razem widzimy strój mucho. Okularki szelki ii odjechane butki. Czy wy dzieciaki również lubicie się przebierać. Drukujemy kolorowanki i bawimy się kolorując obrazki z Myszką Miki. Zobaczcie również co czeka was dalej.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Minnie gra w tenisa


Minnie to dziewczynka a zarazem koleżanka Myszki Miki. Jako że jest słoneczny dzień Minnie postanowiła trochę pobiegać. Znacie tę grę. To tenis ziemny Minnie uwielbia szaleć na korcie. Jak zwykle kolorowanki drukujemy a później malujemy. Szukajcie fajnych obrazków sporo ich tu znajdziecie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pluto orkiestra dla dzieci


Kolorowanka Pies Pluto w orkiestrze. Pies Pluto jest niezwykle sympatycznym i miłym psem. Jego Panem jest Myszka Miki która uwielbia swojego Pluta. Pluto trochę jest zakręcony lecz to najwierniejszy przyjaciel Myszki. Wybierz kolorowankę aby ją wydrukować.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek