ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Powitanie


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 25 – Królowa zawsze radośnie wita córkę. Nie ma dla niej większego znaczenia jak wygląda, za kogo wyszła za mąż, gdzie mieszka ważne aby czuła się szczęśliwa. Najbardziej rozsądna osoba w królestwie. Maluj kolorowanki dla dzieci z postaciami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek i Fiolka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 26 – Magiczny eliksir nie podziałał na osła a przynajmniej na razie. Shrek postanowił sprawdzić jaki efekt wywrze na nim. Sam do końca nie wiedząc czego w zasadzie ma się spodziewać przechylił butelkę. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Przemiana Osła


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 27 – Dopiero rankiem, po przebudzeniu Shrek przekonał się o prawdziwej mocy wypitej mikstury. Zasnął jako ogr a obudził się człowiekiem, osioł natomiast zmienił się w pięknego rumaka. Kot w butach oczom nie wierzy. Pomaluj kolorowanki z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Rodzinny Portret


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 28 – Portret szczęśliwej rodziny królewskiej. Znajdziemy tu Fionę i Shreka po przemianie, Króla i Królową – rodziców Fiony, oraz syna Wróżki Chrzestnej w środku. Kot również załapał się na fotkę, wskakując na kolano Shreka. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona i Lustro


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 29 – Zaskoczona Fiona widzi w lustrze swe odbicie, które z pewnością nie jest ogrem. Nie ma pojęcia, że stało się to za sprawą eliksiru wypitego przez Shreka . Przerażona wybiega z komnaty. Czy mąż ją teraz rozpozna? Pomaluj kolorowanki z Fioną.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Kot ze Szpadą


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 30 – Kot w butach wymachuje szpadą niczym Zorro. Obiecuje pomóc Shrekowi w odzyskaniu królewny Fiony. Z takim sprzymierzeńcem z pewnością mają duże szanse na powodzenie. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z bohaterami z bajki Shrek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek