ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wesoły Simba


Kolorowanki do druku Król Lew nr 9 – Roześmiane, małe lwiątko jest pełne energii i gotowe na kolejny nowy dzień wrażeń. Ciekawski maluch ma tendencje do pakowania się w kłopoty więc rodzice cały czas muszą mieć go na oku. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Timon i Pumba


Kolorowanki do druku Król Lew nr 10 – Surykatka i guziec również zaczęli dzień od wygłupów. Znajdujący się na drzewie Timon rzuca w stronę Pumby owadem, którego guziec próbuje pochwycić w swą wielką paszczę. Pomaluj malowanki z bohaterami bajki Król Lew.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Hieny


Kolorowanki do druku Król Lew nr 11 – Hieny to odwieczni wrogowie lwów. Mają bardzo mocne szczęki i potrafią z łatwością kruszyć najtwardsze kości. W pojedynkę nie są zagrożeniem dla lwa ale hieny zwykle atakują grupą dzięki czemu odnoszą zwycięstwa. Zapraszamy do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kąpiel przy Wodospadzie


Kolorowanki do druku Król Lew nr 12 – Mały Simba bierze kąpiel przy wodospadzie. Dołączyli do niego przyjaciele Timon i Pumba co z pewnością gwarantuje dobrą, wspólną zabawę. Woda w tym miejscu jest dość płytka więc kąpiel jest bezpieczna. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wróżbita Rafiki


Kolorowanki do druku Król Lew nr 13 – Pawian Rafiki chociaż już wiekowy z niego zwierzak to nadal zajmuje się pierwszym namaszczeniem nowo narodzonych lwiątek. Przy okazji może trochę powróżyć i przepowiedzieć przyszłość. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zabawa z Ojcem


Kolorowanki do druku Król Lew nr 14 – Simba bardzo lubi przebywać w towarzystwie ojca Mufasy. Charyzmatyczny król ma odpowiednie podejście do syna. Ma czas na zabawę z dzieckiem i czas aby nauczyć go zasad panujących wśród dzikich zwierząt. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek