ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bratz kolorowanki Cekiny


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 71. Pomaluj błyszczący strój Bratz. Drukuj kolorowanki i baw się malując obrazki tak jak ci się spodoba.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz maluj


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 72. Dziś naszym zdaniem Bratz wybrała ekstra strój wygląda ślicznie. Wydrukuj kolorowankę i pomaluj codziennie nowe kolorowanki do druku Czekaja na was.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz taniec


dla dziecBratz lubi potańczyć aby sie odprężyć przy dźwiękach swojej ulubionej muzyki. Maluj i baw się z nami kolorując malowanki dla dzieci

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz flamenco


Obrazek z Bratz to kolorowanka do druku dla dzieci. Ta seria powinna spodobać się małym dziewczynkom które lubią stroić swoje lalki w najróżniejsze kreacje. Pomaluj kolorowankę dzieci to uwielbiają.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz bikini


Kolorowanki dla dzieci nr 75 Bratz- Pomaluj Bratz która założyła na plażę kolorowe bikini. Wybierz swój ulubiony kolor i zamaluj strój kąpielowy. Drukuj kolorowanki w zimie będzie co robić.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki do druku Bratz


Kolorowanki dla dzieci nr 76 – Taki strój bikini idealnie nadaje się na plaże. Pomaluj go na ulubiony kolor. Wydrukuj kolorowankę i maluj z Bratz.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek