ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tygrysek na Spacerku


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 70 – Tygrysek uwielbia spacery po lesie, szczególnie wtedy kiedy się nudzi. Prędzej czy później trafi na coś ciekawego, lub na kogoś z kim można razem pobrykać. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjaciel Krzyś


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 71 – Wszyscy cieszą się na widok Krzysia. Zjawił się w odpowiednim momencie. Kubuś zgubił się w ciemnych tunelach a Krzyś wie najlepiej co robić w takiej sytuacji. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zimowe zabawy


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 72 – Zimą Tygrysek ani trochę nie traci na temperamencie. Śnieg i lód to świetna okazja do zabawy. Kawałek suchej gałęzi też się przyda, może ktoś będzie miał ochotę aportować. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pyszny Tort


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 73 – Kubuś z okazji urodzin dostał mnóstwo prezentów i wspaniały tor ze świeczkami. Wszyscy w lesie lubią Puchatka bo to wspaniały przyjaciel i dlatego zasłużył na nagrodę. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na Tratwie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 74 – Krzyś zabrał Kubusia na krajoznawczą wycieczkę tratwą. Nurt rzeczki pcha ich do przodu tak więc nie potrzebują wioseł a jedynie odpowiedniego operowania sterem. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Prosiaczek i Motylek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 75 – Prosiaczek zainteresował się pięknie ubarwionym motylem. Chwycił więc siatkę i ruszył w pościg za owadem. Okazuje się, że wcale nie jest prosto złapać takie cudo. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek