ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gruby Przyjaciel


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 34 – Prosiaczek spojrzał na Kubusia i stwierdził, że od ciągłego jedzenia miodu przyjaciel robi się coraz grubszy. Jak tak dalej pójdzie nie przeciśnie się przez drzwi swojego domku. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gra na Harfie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 35 – Gra na takim instrumencie jak harfa wymaga odpowiednich umiejętności. Kubuś raczej nie ma delikatnych dłoni więc wkrótce pękła struna. Mimo to Prosiaczek lubi słuchać twórczości przyjaciela. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ja Chcę Latać


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 36 – No tak małe misie mogą biegać, skakać, fikać koziołki ale na pewno nie mogą latać. Kubuś rozkłada szeroko ręce i marzy, że za którymś razem może wiatr porwie go wysoko w górę. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wnikliwa Obserwacja


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 37 – Rozbrykany Tygrysek na chwilkę zatrzymał się żeby odpocząć. Oparty o głowę Kubusia, obserwuje jak bawią się przyjaciele. Jeszcze minutka na złapanie oddechu i przyłączy się do zabawy. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kłapouchy i kokardka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 38 – Osiołek Kłapouchy to pierwszorzędny pesymista, zresztą widać to po jego minie. Różowa kokardka na końcu ogonka dodaje trochę żywego koloru do jego ponurej postaci. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spacer po kłodzie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 39 – Zwinny Tygrysek niczym postać z cyrku przechodzi po drewnianej kłodzie z misiem na plecach. Dla utrzymania równowagi używa długiej cienkiej gałązki. Jeszcze chwila i będą po drugiej stronie strumyka. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek