ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rafiki i Timon


Kolorowanki do druku Król Lew nr 27 – Rafiki mógłby coś powiedzieć małej surykatce na temat czekających ją wkrótce przygód, ewentualnie powróżyć albo dać dobre rady. Problem w tym, że mówi pokrętnym językiem i Timon może nie zrozumieć przekazu. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobre Rady


Kolorowanki do druku Król Lew nr 28 – Wygląda na to, że Timon znalazł wspólny język z mądrym pawianem. Dobre rady Rafiki mogą pomóc odnaleźć właściwą drogę życia małej surykatce. Czasem warto posłuchać się, na pierwszy rzut oka szalonego, pawiana. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciekawe Miejsce


Kolorowanki do druku Król Lew nr 29 – Pewnego razu Timon łażąc tu i tam bez określonego celu, trafił na bardzo ciekawe miejsce. Skaliste wzgórze mogłoby stać się nowym domem dla samotnej surykatki. Warto przyjrzeć się temu bliżej. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marzenia


Kolorowanki do druku Król Lew nr 30 – Skaliste wzgórze otoczone drzewami u podnóża to wspaniałe miejsce do życia dla surykatki. Pełno tu szczelin i kryjówek a poza tym z góry łatwo zaobserwować zbliżające się niebezpieczeństwo Pomaluj malowankę z rozmarzonym Timonem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zaskoczony Timon


Kolorowanki do druku Król Lew nr 31 – Olbrzymi guziec tak cichutko podszedł z tyłu do Timona , że ten omal nie dostał zawału serca. Na szczęście guziec to nie hiena i nic złego surykatce nie grozi. Na przyszłość warto być trochę bardziej ostrożnym. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zgoda


Kolorowanki do druku Król Lew nr 32 – Timon postanowił spotkać się z przyjaciółmi z klanu surykatek. Stwierdził, że obrażanie się na nich z powodu wcześniejszych wydarzeń oraz niedomówień nie ma sensu. Czasem trzeba wybrać kompromis. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek