ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan Obrońca


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 106 – Tarzan uwolnił wszystkie małpy, zniszczył klatki i pułapki a teraz pora przegnać niewdzięcznych gości. Myśliwy Clayton i jego pomocnicy nie będą więcej nękać żyjących tu zwierząt. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jane Zostaje w Dżungli


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 107 – Jane postanowiła zostać razem z Tarzanem oraz chronić zwierzęta i dziką naturę przed takimi ludźmi jak bezduszny myśliwy Clayton. Tu najwyraźniej czuje się lepiej niż w cywilizowanym świecie. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobre Zakończenie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 108 – To najlepsza niespodzianka jaka spotkała Tarzana. Urocza Jane została razem z nim i razem mogą spędzić życie na tym rajskim kawałku ziemi. Towarzyszyć im będą oczywiście zaprzyjaźnione zwierzęta. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan Bohater


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 109 – Razem z Tarzanem cieszy się całe stado małp. Dzięki odwadze i determinacji wszystkie zwierzęta są bezpieczne a okropny myśliwy został przegnany z dzikiego lądu na który nigdy więcej nie będzie miał wstępu. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rafiki Medytuje


Kolorowanki do druku Król Lew nr 1 – Na obrazku medytujący pawian Rafiki. Jest przyjacielem rodu Mufasy. To on przeprowadził rytuał chrztu małego lwiątka Simby. Pełni rolę szamana wróżbity służącego radą choć czasem pokrętną. Klik i kolorowanka jest gotowa do pomalowania

 

 Kolorowanki dla dzieci

Simba na Hamaku


Kolorowanki do druku Król Lew nr 2 – Na prowizorycznym hamaku wyleguje się Simba. Jest jeszcze młody i beztroski ale ma całkiem sprecyzowane marzenia. Pragnie zostać królem i być władcą Lwiej Ziemi tak jak jego ojciec Mufasa. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek