ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Niesamowici Gallowie


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 11 – Ta dwójka Gallów sieje postrach w szeregach legionów rzymskich. Oczywiście nigdy nie wszczynają bójki bez powodu. Pies Idefiks czuje się pewnie w takim towarzystwie. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Asparanoiks


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 12 – Wódz Asparanoiks z wioski Gallów noszony jest na tarczy przez swoich podwładnych. Wygląda bardzo dostojnie w swojej pozie dopóki z niej nie spadnie a zdarza się to dość często. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ładny Menhir


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 13 – Ten menhir jest wyjątkowy. Sam Asteriks wygląda na zaskoczonego widząc tak pięknie ukształtowany kawałek skały. Obeliks z dumą niesie go do wioski Gallów bez oznak zmęczenia. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę z Obeliksem

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wódz i Gallowie


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 14 – Wódz Gallów Asparanoiks to niezwykle temperamentna osoba. Na dyplomatę to on raczej się nie nadaję. Więcej niż pewne, że wprowadzi przyjaciół w jakieś kłopoty. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ucieczka z Łupem


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 15 – Kolejna akcja zakończyła się sukcesem. Asteriks i Obeliks wykradli skrzynię kosztowności z warowni rzymskiej armii, którą legioniści bezprawnie sobie przywłaszczyli. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Udane Łowy


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 16 – Obeliks wraca z polowania z dwoma dzikami. Tylko Gall jego pokroju wyrusza na łowy z gołymi rękami. Temu osiłkowi nie jest potrzebna żadna broń i bez niej radzi sobie świetnie. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek