ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek malujemy


Dora i Butek wykonali zadanie. Zawsze gdy uda im się wykonać zadanie cieszą się razem i świętują osiągnięty sukces. A jak to robi? Jeżeli nie wiesz obejrzyj bajkę a teraz kredki w rękę i czas na kolorowankę do wydruku z Dorą i Butkiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mama Dory Malowanka


Mama Dory wie że jej córeczka uwielbia wyprawy dlatego też podarowała jej plecak. Teraz Dora może w plecaku zabierać na wyprawy różne potrzebne przedmioty np. mapę, kanapki, picie itd. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci i pomaluj ją i jej mamę starannie a obrazek zawieś na ścianie swojego pokoju. Z czasem będziecie mieli swoją własną galerię z kolorow

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jaszczurka i Butek


Kolorowanka dla dzieci Jaszczurka i Butek. Jaszczurka bardzo polubiła naszego Butka. Ty na pewno w przedszkolu też masz koleżanki i kolegów. Pamiętaj że przyjaźń jest bardzo ważna i trzeba pomagać w swoim kolegom i koleżankom a gdy ty będziesz potrzebował pomocy na pewno ktoś ci wtedy pomoże. Więc drukujemy kolorowankę i malujemy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora ściska Butka


Kolorowanka do druku z bajki Dora. To już kolejna kolorowanka gdzie mamy możliwość pokolorowania Dory i Butka. Więc wydrukuj kolorowankę i dodaj jej koloru.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora Explorer


Dora Explorer to fajna bajka edukacyjna dla najmłodszych. Dzieci teraz oglądając bajkę mogą uczyć się języka angielskiego. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z bajki. Na obrazku Dora Butek i Mapa która wygląda z plecaka. Drukuj i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora uczy angielskiego


Zapraszamy do zabawy z Dorą i Butkiem. Do pomalowania kolorowanka do wydruku wysoka jakość. Oglądaj również inne kolorowanki które dla was zamieściliśmy.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek