ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 82 – Lord Dingwall ma bardzo awanturniczy charakter. Chociaż posturą nie może równać się z wielkimi wojownikami to nie brak mu odwagi i determinacji. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 83 – Pierworodny syn lorda Macintosh z pewnością ma charakter prawdziwego wojownika. Biegle posługuje się mieczem i jest gotów potwierdzić swoją wartość w zawodach o rękę księżniczki. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 84 – Lord McGuffin słynie z ogromnej siły, dzięki temu zdobył szacunek podwładnych. Jego syn młody McGuffin poszedł w ślady ojca, w dłoniach miażdży drewniane bale. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 85 – Maudi poczciwa służąca i kucharka w zamku króla Fergusa. Potrafi robić świetne słodkie wypieki,które tak bardzo uwielbiają trzej najmłodsi synowie króla. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 86 – Cała historia niespodziewanych wydarzeń w ciągu kilku ostatnich dni dla Meridy miała szczęśliwe zakończenie. Odzyskała matkę i nie musi wychodzić na razie za mąż. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 87 – Wszystkie trzy klany walczą między sobą o prawo do ręki księżniczki Meridy. Odkąd ośmieszyła pretendentów w zawodach w strzelaniu z łuku, nie mogą dojść do porozumienia. Nawet król Fergus nie potrafi ich uspokoić. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek