ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Bessie


Kolorowanki do druku seria Auta nr 73 – Bessie to najlepsza maszyna do naprawy dróg w Chłodnicy Górskiej. Zygzak Mcqeen przy jej pomocy, na mocy wyroku został wyznaczony do usunięcia wyrządzonych szkód. Wydrukuj i maluj kolorowanki Auta – maszyna drogowa Bessie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Kłopoty


Kolorowanki do druku seria Auta nr 74 – Zygzakowi nie bardzo przypadł do gustu pomysł z naprawą drogi, miało by mu to zająć kilka dni a wyścig o Złoty Tłok tuż tuż. Zaczyna więc zastanawiać się jak tu wyrwać się z miasteczka i ruszyć na zawody. Maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Ucieczka


Kolorowanki do druku seria Auta nr 75 – Niestety plan ucieczki nie powiódł się z powodu niewystarczającej ilości paliwa. Rozczarowany Zygzak Mcqueen zostaje odstawiony przez Wójta i Sally z powrotem do Chłodnicy Górskiej. Baw się malując kolorowanki z serii Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Lola


Kolorowanki do druku seria Auta nr 76 – Elegancka dama Lola, prowadzi kawiarenkę w Chłodnicy Górskiej. Dawno temu przejeżdżając przez miasteczko jako dziewczyna Motorama tournee, poznała Romana i tak została na stałe do dziś. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę Lola – z serii Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Opona


Kolorowanki do druku seria Auta nr 77 – Podczas wyścigu o Złoty Tłok, zarozumiały Zygzak Mcqeen chcąc zyskać przewagę, nie zjechał z toru na zmianę opon. Jedna z nich pękła na ostatnim okrążeniu co pozbawiło go zwycięstwa. Pomaluj kolorowanki z autem Zygzak Mcqeen.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Rywale


Kolorowanki do druku seria Auta nr 78 – Podczas zawodów o Złoty Tłok oprócz Zygzaka wyłoniono jeszcze dwóch innych faworytów, odchodzący na emeryturę Pan Król z numerem 42 oraz Marek Grzmot Marucha z numerem 86. Każdy z nich ma szansę na zwycięstwo. Maluj kolorowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek