ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Drzemka


Kolorowanki do druku Król Lew nr 45 – Przeważnie kiedy ta zaprzyjaźniona para zwierząt zapada w drzemkę, Timon zasypia rozciągnięty na głowie guźca. Na szczęście nie stanowi to problemu dla Pumby, który i tak obudzi się wypoczęty. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Silny Pumba


Kolorowanki do druku Król Lew nr 46 – Odkąd do ekipy Timona dołączył mały lew, guziec ma jednego pasażera więcej na grzbiecie. Nie wygląda jednak na zmęczonego, raźno biegnie do przodu uśmiechając się szeroko do wszystkich. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lwiątko w Pełni Sił


Kolorowanki do druku Król Lew nr 47 – Trochę to trwało zanim osłabiony lew Simba doszedł do pełni sił. Widać, że Timon bardzo cieszy się z tego faktu. Guziec z pewnością też się ucieszy bo spadnie mu ciężar z pleców. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pozytywne Nastawienie


Kolorowanki do druku Król Lew nr 48 – Z głośną piosenką na ustach, teraz już trójka przyjaciół przemierza dzikie tereny nie martwiąc się przeszłymi, przykrymi wydarzeniami. Pozytywne nastawienie na pewno pomaga, jak widać nie tylko ludziom. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lew na Hamaku


Kolorowanki do druku Król Lew nr 49 – Ten lew zupełnie nie zachowuje się jak prawdziwy lew. Sypia na hamaku co raczej nie jest normalne dla tego gatunku zwierząt. Być może zbyt długo przebywał w towarzystwie Timona i nabrał dziwnych nawyków. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gorąca kąpiel


Kolorowanki do druku Król Lew nr 50 – Trójka przyjaciół znalazła wspaniałe miejsce na relaks. Te naturalne, ciepłe źródła świetnie potrafią zregenerować zmęczony organizm po przebytej dalekiej podróży. Widać, że wszystkim podoba się ta kąpiel. Pomaluj malowankę z ekipą Timona.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek