ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skruszony Dzieciak


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 34 – Chłopczyk dobrze wie, że ostatnio trochę narozrabiał i ze skruszoną miną prosi Kerchaka o wybaczenie. Obiecuje również, że nigdy nie powtórzy popełnionych błędów. Pomaluj malowanki z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Odbicie w Wodzie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 35 – Maluch uważnie przygląda się swojemu odbiciu w wodzie. Dociera do jego świadomości, że różni się wyglądem od reszty stada małp. Pojawia się więc pierwsze pytanie kim właściwie jest. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smarowanie Błotem


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 36 – Dzieciak po chwili zastanowienia doszedł do wniosku, że jeśli wysmaruje się błotem wtedy będzie bardziej podobny do reszty stada. Być może małpy nie zauważą różnicy. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przybrana Matka


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 37 – Oczywiście Kala dobrze wie, że Tarzan nie jest jej prawdziwym dzieckiem ale to nie zmienia faktu iż podjęła się jego wychowania i traktuje go na równi z innymi. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poważne Sprawy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 38 – Faktycznie dzieciak trochę posmutniał ale przyjdzie jeszcze czas, że wszystko zrozumie. Na razie jest jeszcze za mały na zamartwianie się takimi sprawami. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpia Czułość


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 39 – Kala przytula małego Tarzana i okazuje mu tyle matczynej czułości na ile ją stać. Ważne jest żeby dzieciak nie poczuł się odrzucony, bo z tym stadem ma szansę bezpiecznie dorastać. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek