ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki- Zygzak Prowadzi


Kolorowanki do druku seria Auta nr 61 – Zygzak Mcqueen zdecydowanie prowadzi w wyścigu z Hudsonem. Dzieli ich spora odległość i wydawać by się mogło, że zwycięstwo ma w kieszeni. Staruszek chyba trochę spóźnił się na starcie. Baw się malując kolorowanki dla dzieci z serii Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Kaktusy


Kolorowanki do druku seria Auta nr 62 – No tak brawurowa jazda, ostry zakręt i to już koniec wyścigu dla Zygzaka. Lepszy okazał się Hudson, jechał wolniej i wygrał. Teraz przyda się pomoc Złomka, musi wyciągnąć Zygzaka z kaktusów. Te ostre kolce to nic przyjemnego. Auć

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Hudson


Kolorowanki do druku seria Auta nr 63 – Pan Hudson oraz Sally patrzą i nie mogą uwierzyć,że droga którą naprawił Zygzak, jest teraz w gorszym stanie niż wcześniej. Chyba trzeba będzie znaleźć sposób na to jak zmusić Zygzaka aby położył asfalt jeszcze raz. Maluj kolorowanki dla dzieci Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Droga


Kolorowanki do druku seria Auta nr 64 – Wreszcie auta w Chłodnicy Górskiej mogą cieszyć się wspaniałą nową nawierzchnią położoną na wcześniej nieprzejezdnej drodze. Zygzak wywiązał się z umowy i poprawił zepsuty odcinek ulicy, ku zadowoleniu wszystkich mieszkańców.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Kraksa


Kolorowanki do druku seria Auta nr 65 – Wyścig Hudsona z Zygzakiem zakończył się bolesną przegraną dla tego drugiego. Bolesną ponieważ pomimo prowadzenia, Zygzak wypadł z drogi na ostrym zakręcie prosto w kaktusowy las. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z bohaterami bajki Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Luigi i Guido


Kolorowanki do druku seria Auta nr 66 – Luigi właściciel sklepu z oponami oraz jego pomocnik Guido mają okazję zaprowadzić Zygzaka do siebie, gdzie planują przedstawić ofertę najnowszych, najlepszych opon. Być może przyjacielowi coś przypadnie do gustu i skusi się na wymianę.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek