ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Żaba na Głowie


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 52 – Kubuś z Prosiaczkiem przypadkiem wpadli do małego stawu. Okazuje się, że to miejsce zamieszkuje żaba i nie podoba jej się jak ktoś mąci wodę na jej terenie. Brzydki wygląd i rechot wystarczy aby przepędzić intruzów. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tygrysek i Wiewiórki


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 53 – Tygrysek brykał i brykał aż wskoczył na wysokie drzewo zamieszkałe przez rodzinę wiewiórek. Biedne stworzenia tak się wystraszyły, że zostawiły całe zimowe zapasy w dziupli. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tygrysek Rozrabia


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 54 – Troszeczkę nie ładnie ze strony Tygryska, że demoluje miodowe zasoby Kubusia. Fakt, że sam nie lubi miodu nie znaczy, że może niszczyć czyjąś własność. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobre Rady Krzysia


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 55 – Krzysio zawsze pojawia się kiedy trzeba i potrafi dawać naprawdę dobre, przemyślane rady Kubusiowi. Zawsze kiedy Puchatek zastosuje się do jego zaleceń, sprawy mają pomyślne zakończenie. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sowa Przemądrzała


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 56 – Sowa Przemądrzała cieszy się poważaniem w lesie. Umie czytać i pisać tak więc uchodzi za postać której warto posłuchać. Kubuś również często korzysta z jej rad. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bojaźliwy Prosiaczek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 57 – Chociaż strumyk jest nieduży to Kubuś musi pomóc przyjacielowi przejść na drugą stronę. Dla wątłego i strachliwego Prosiaczka, spacer po drewnianej kłodzie to nie lada wyzwanie. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek