ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dźwig Boba Budowniczego


Kolorowanki dla dzieci Dźwig Boba Budowniczego. Zapraszamy do pomalowania obrazek z uśmiechniętym dźwigiem. To jedna z maszyn Boba bez której wiele zadań nie można by wykonać. Tak więc postaraj się aby wyglądał świetnie tak jak by wyjechał z fabryki. Czarne koła niebieski lakier na wysoki połysk czas start druk kolorowanka.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pan Ogórek malowanki


Kolorowanki do wydruku Pan Ogórek. Jest bardzo wczesna pora ale Pan Ogórek już wstał. Zawsze rano je śniadanie i wybiera się do pracy na pole. Jak co dzień towarzyszy mu Traktor maszyna o wielkim silniku i dużych kołach. Drukujemy i malujemy kolorowanki przygotowane do zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy plany


Kolorowanki do wydruku Plan Budowy. Bob Budowniczy zawsze musi poznać plan na którym rozmieszczone są wytyczne co do budowy. Dzięki takiemu planowi wie gdzie mają stać ściany czy w którym miejscu umieścić okna. Pomalujmy Boba i Betoniarkę ale aby do zrobić musicie wydrukować kolorowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Walec drogowy do druku


Walec drogowy to ciężki pojazd którego zadaniem jest utwardzanie powierzchni. Wykorzystywany do budowy dróg. Wykończ tą kolorowankę dla dzieci malując walec Boba Budowniczego.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strach malowanki do druku


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci ze strachem. Słomiany strach mieszka w domu ze słomy który zbudował mu Bob Budowniczy. Często miewa zwariowane pomysły które kończą się nie zawsze tak jak by tego chciał maluj z nami kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koparka malowanki druk


Do druku kolorowanka wielka koparka. Przejdź na podstronę aby wydrukować kolorowankę. Czas na malowanie. Koparka zawsze chętna do pracy. Niezastąpiona gdy trzeba szybko wykopać rów czy teren pod fundamenty zapraszamy na kolorowanie.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek