ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Upadek


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 60 – Nie ma innego skutecznego sposobu nauki jazdy na rowerze jak praktyka. Każdy to kiedyś przeżył i nie należy zbytnio martwić się takimi przewrotkami. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Nauka jazdy na rowerze


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 61 – Tata postanowił pomóc Franklinowi w nauce jazdy na rowerze. Ubrał syna w odpowiedni strój z ochraniaczami oraz wyłożył ścieżkę poduszkami aby uchronić go przed otarciami. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciemność


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 62 – Małe dzieci boją się ciemności i wyobrażają sobie, że tam kryją się straszne potwory, chociaż tak naprawdę to tylko ich wyobraźnia. Światło z latarki daje Franklinowi trochę większe poczucie bezpieczeństwa. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Słodki sen


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 63 – Przyszedł czas na sen i żółwie zajmują wygodną pozycję. Ważne żeby ułożyć się odpowiednio bo wtedy będziemy lepiej wyspani a co za tym idzie wypoczęci i gotowi na kolejny dzień. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wojownik


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 64 – Franklin obejrzał kilka bajek z serii 'Wojownicze żółwie ninja' i sam zapragnął zostać jednym z takich wojowników. Będzie musiał trochę poświęcić czasu na trening bo brak mu wielu z ich umiejętności. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Łódką po stawie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 65 – Wycieczka łódką po zarośniętym stawie to również forma relaksu. Bóbr płynie w miejsca gdzie ciężko by było dotrzeć wpław. Jedynie komary gryzą i zmuszają ich do opuszczenia tej okolicy. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek