ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kwiatki zamiast miodu


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 28 – Wprawdzie Kubuś marzył o kolejnej porcji miodu jednak prosiaczek podarował mu coś innego. Kwiatki też mają wartość, są kolorowe, ładnie pachną i są wyrazem pozytywnych uczuć. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Słodkie wabi Pszczoły


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 29 – Podczas gdy Kubuś spożywa kolejną porcję miodu, pojawiają się nieoczekiwani goście. Pszczoły również lubią miód a w zasadzie same go produkują zbierając nektar z kwiatów. Pomaluj kolorowanki dla dzieci

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kelner Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 30 – Tygrysek organizuje wspaniałą imprezę z racji swoich urodzin. Pomieszczenie jest odpowiednio przystrojone, mnóstwo balonów, i zimne napoje bo goście po tańcach mogą być spragnieni. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Parasol


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 31 – Parasol przeważnie służy do ochrony przed deszczem jednak Kubuś i Prosiaczek znaleźli inne zastosowanie dla tego przedmiotu. W ekstremalnych warunkach używają go jako łodzi. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowy Motylek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 32 – Przyroda potrafi być naprawdę fascynująca. Kubuś właśnie obserwuje pięknego kolorowego motyla który przysiadł mu na nosie. Wszyscy powinniśmy dbać o środowisko bo od tego zależy również nasze życie. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciekawa Zabawka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 33 – Wspaniały pomysł aby wystraszyć potencjalnego łakomczucha szukającego przysmaków. Z dzbanka zamiast miodu wyskakuje ogromna pszczoła. Na szczęście ta nie ma żądła. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek