ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 49 – Zygzak Mcqueen znalazł się przypadkowo w garażu wójta Hudsona, gdzie panuje lekki bałagan. Zaskoczony odkrywa,że Hudson jest sławnym mistrzem sprzed lat zdobywcą aż trzech Złotych Tłoków. Wydrukuj kolorowankę, uruchom wyobraźnię i maluj !

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Hudson


Kolorowanki do druku seria Auta nr 50 – Hudson bardzo nie lubi nieproszonych gości w swoim garażu. Prosi Zygzaka o opuszczenie pomieszczenia, złe wspomnienia z przeszłości nie pozwalają mu cieszyć się ze zdobytych tytułów, woli o tym nie wspominać. Pokoloruj kolorowanka dla dzieciHudsona i Zygzaka.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Sally


Kolorowanki do druku seria Auta nr 51 – Zygzak i Sally na wspólnej wycieczce poza miasteczkiem Chłodnica Górska. Razem podziwiają piękne widoki i spędzają ze sobą coraz więcej czasu, co umacnia ich przyjaźń. Maluj kolorowanki dla dzieci i poczuj klimat bohaterów z bajki Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Hudson


Kolorowanki do druku seria Auta nr 52 – Hudson odsłania przed Zygzakiem Mcqueen kawałek historii z przeszłości jak to niefortunny wypadek na torze wyeliminował go z zawodów, a zarazem przełożeni stwierdzili, że już czas aby stary Hudson odszedł na emeryturę i ustąpił miejsca młodszym. Kolorowanki dla dzieci Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki - Złomek i Luigi


Kolorowanki do druku seria Auta nr 53 – Bardzo zabawny holownik Złomek i Luigi, właściciel sklepu z oponami to przyjaciele z Chłodnicy Górskiej. Tak jak większość mieszkańców miasteczka, pomimo braku klientów nie tracą dobrego humoru i cieszą się każdą chwilą. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Guido


Kolorowanki do druku seria Auta nr 54 – Guido to pomocnik właściciela sklepu z oponami. Pomimo niepozornego wyglądu, Guido jest najszybszym specem od zmieniania opon, nie ma sobie równych – wymiana czterech opon zajmuje mu dosłownie kilka sekund. Pokoloruj Auto Guido kolorowanka dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek