ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Inteligentny Słoń


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 88 – Tantor widział w obozie ludzi mnóstwo ciekawych przedmiotów. Ponieważ ten słoń jest wyjątkowo inteligentny, w myślach próbuje znaleźć związek pomiędzy przedmiotami martwymi a żywymi zwierzętami. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małe Małpki


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 89 – Tarzan zabrał Jane w rejon zamieszkany przez stado małp. Próbuje oswoić ją z młodymi osobnikami i pokazać ile radości może przynieść obcowanie z tymi maluchami. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Piękne Włosy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 90 – Jednej z małpek najwyraźniej spodobała się fryzura Jane. Dziewczyna musi uważać bo nieświadomy maluch może w jednej chwili wyrwać jej garść włosów. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Profesor i Goryle


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 91 – Podczas kiedy Tarzan i Jane zajęci są zabawą z małymi małpkami, dorosłe osobniki zajęły się szczegółową diagnostyką profesora Portera. Naukowiec raczej nie będzie miał dobrych wspomnień. Rozwijaj swój talent i koloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Do Góry Nogami


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 92 – Jeden z goryli pochwycił profesora za nogę i z zaciekawieniem mu się przygląda. Uniesiony w górę Porter czuje się jak szmaciana lalka. Oby tylko goryl nie zaczął nim rzucać o ziemię bo będzie bolało. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

To Jest Moje


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 93 – Myśliwy Clayton nie ma zamiaru dzielić się ważnymi dokumentami z rozbawioną małpą. To więcej niż pewne, że w jednej chwili podarła by papier na strzępy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek