ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mocne Pnącze


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 58 – Wystarczy znaleźć odpowiednio mocną lianę, mocno odepchnąć się nogami i szybujemy lekko na drugie drzewo. Tarzan trenuje od dzieciństwa więc dla niego to zabawa. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gęste Zarośla


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 59 – W dżungli jest mnóstwo drzew tak bardzo zarośniętych mchem i pnączami, że czasem trudno wybrać właściwą lianę aby przeskoczyć na inne drzewo. Doświadczony Tarzan radzi sobie jednak z takimi problemami. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Nowy Trop


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 60 – Skacząc z drzewa na drzewo Tarzan przenosi się w pobliże miejsca gdzie wylądowała angielska ekspedycja naukowa. Zaciekawiony nasłuchuje z której strony dobiegają dziwne odgłosy. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ukryty Obserwator


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 61 – Skradając się po cichu Tarzan niezauważony znalazł się nad głowami ludzi. Nigdy wcześniej nie spotkał nikogo podobnego do siebie dlatego postawił na ostrożność. Rozwijaj swoje zdolności i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan i Ludzie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 62 – Podczas gdy ekspedycja naukowa zajęta jest badaniem roślin i owadów, Tarzan obserwuje z bliska ludzi. Sam sprytnie ukrył się w zaroślach aby nie zdradzić swojej obecności. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Badanie Roślin


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 63 – Jane razem z profesorem z bliska przyglądają się liściom. Pełno tu nieznanych gatunków których nikt nigdy wcześniej nie opisał. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek