ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kłapouchy zbiera jabłka


Kłapouchy bardzo lubi dojrzałe jabłka. Postanowił dzisiaj wybrać się na spacer pod swoją ulubioną jabłonkę gdzie nazbiera jabłek. Specjalnie dla was kolorowanki Kubuś Puchatek i Kłapouchy. Włączcie malowankę i wybierzcie ciekawe kolory aby poprawić Kłapouchemu humor. Maluj malowanki dla dzieci poznając świat kolorów.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mamusia i Maleństwo


Fajne kolorowanki dla dzieci sami oceńcie. Mamusia wieczorem zawsze czyta bajeczki swojemu małemu maleństwu. Ty możesz razem ze swoim dzieckiem pokolorować kolorowankę online lub wydrukować kolorowankę do druku i użyć kredek lub farb – To świetna zabawa. Pobieraj i Drukuj kolorowanki Kubuś Puchatek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tygrys ma urodziny


Pobieraj i drukuj kolorowanki Kubuś Puchatek. Tygrysek ma dzisiaj swoje urodziny. Przyjaciele przygotowali specjalnie dla niego wielki tort urodzinowy oraz wiele prezentów. Włącz kolorowankę dla dzieci online i pokoloruj wszystkie balony na przyjęciu Tygryska. Jak zwykle znajdziesz również kolorowankę do wydruku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koloruj malowankę z Lalusiem


Kolorowanki smerfy online i do druku. Laluś jest smerfem dla którego najważniejszy jest wygląd. Możesz pokolorować go po swojemu nie zapominając o lusterku z którym ten smerf nigdy się nie rozstaje. Laluś właśnie wstał i musi sprawdzić czy wygląda dobrze po przespanej nocy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maluj obraz Smerfetki


Smerfetka jedyna dziewczyna wśród Smerfów. Maluj kolorowanki smerfy. Umieszczamy kolorowanki dla dzieci w formie online. Za pomocą myszki komputera możesz pokolorować tę malowankę dla dzieci na ekranie. Jeżeli nie lubisz kolorować na ekranie zawsze dołączamy kolorowanki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zostań jak Smerf Artysta


Artysta jest Smerfem który ma niezwykły talent. Potrafi namalować portret jak i również napisać przepiękny wiersz. I ty zostań artystą dobierając odpowiednie kolory w kolorowance dla dzieci. Baw się malując kolorowanki smerfy. Użyj aplikacji online lub wydrukuj kolorowanki do druku i maluj w domu kolorowanki swoimi kredkami.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek