ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strzelba


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 94 – Goryl ukradł myśliwemu jego najcenniejszą rzecz – strzelbę. Przysiadł sobie na gałęzi gdzie Clayton nie może go dosięgnąć i drażni myśliwego wymachując bronią nad jego głową. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kerchak


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 95 – Przywódca stada Kerchak wyraża głośno swoje niezadowolenie rycząc przeraźliwie. Nie podoba mu się obecność tylu ludzi na terenie jego stada małp. Pora się stąd wynosić. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zdesperowany Myśliwy


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 96 – Myśliwy podskakuje zabawnie próbując wyrwać z małpich łap drogocenną strzelbę. Za plecami słyszy ryk ogromnego goryla więc panicznie podwaja swój wysiłek aż w końcu mu się udaje. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozwścieczony Goryl


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 97 – Rozwścieczony goryl widząc uzbrojonego myśliwego zaczyna tłuc łapskami w ziemie i własną klatkę piersiową. To niewątpliwie znak, że za chwilę wykona szarżę na przeciwnika. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciekawski Tarzan


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 98 – Tarzan nieśmiało wchodzi do domku ludzi z ekspedycji. Widzi pełno przedmiotów których nie sposób znaleźć w dżungli. Ciekawość pcha go do przodu i zaczyna wszystko dokładnie oglądać. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lusterko


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 99 – Tarzanowi jedną z najbardziej ciekawych rzeczy wydało się lusterko. Dokładnie pokazuje jego własne odbicie. Tarzan już wcześniej je widział w wodzie ale było rozmazane i niewyraźne. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek