ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki do druku


Myszka Miki czeka na dzieciaki które wydrukują obrazek i pomalują jej spodenki. Takie białe porteczki nie podobają się naszej Myszce Miki. Więc pomóżcie i dodajcie koloru tej kolorowance a ukończony obrazek dołączcie do swojej galerii.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki Rycerz


Kolorowanka Myszka Miki Rycerz do druku. Myszka Miki znalazła się w czasach księżniczek i smoków. Jak przystało na wyzwoliciela białogłowej Myszka Miki założył ciężką zbroję która ochroni go przed ostrymi pazurami smoka. W ręku trzyma tarczę która natomiast ochroni go przed ogniem a mieczem zada bestii śmiertelny cios.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki stylowo


Myszka Miki w smokingu i długim cylindrze na głowie. Jak waszym zdaniem się prezentuje. Czy podoba wam się taki strój. Jest wytworny czy może raczej zabawny. Wszystko zależy od tego jak pokolorujecie kolorowankę. Pamiętajcie aby najpierw ją wydrukować nie malujcie mazakami po ekranie :).

 

 Kolorowanki dla dzieci

Minnie taniec na wyspie


Minnie koleżanka Myszki Miki wyjechała na wakacje na wyspy Hawai. Możecie zobaczyć jaki strój założyła w upalny dzień i jak się bawi. Jeżeli spodobał ci się obrazek wydrukuj go i pokoloruj kolorowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki wrotki


Kolorowanki Myszka Miki wrotki. Sport to zdrowie dzieci. Nie siedźcie za długo przed komputerem pobiegajcie na dworze a jak przyjdzie zima wtedy wyjmijcie swoje kolorowanki i malujcie kredkami czy mazakami. Utwórz swoją kolekcję kolorowanek do druku kiedyś się przydadzą na nudę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pluto artysta


Pluto wziął się za malowanie obrazów. Jako że nie potrafi malować pędzlem używa do tego swoich psich łap. Czasami też możecie spróbować takiej zabawy i malować farbami przy użyciu dłoni pod okiem rodziców. Na naszej stronie malujemy kolorowanki kredkami. Lecz pamiętajcie że zawsze jest alternatywa.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek