ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na moście do wydruku


Dzisiaj maszyny Boba Budowniczego mają wykonać pracę po drugiej stronie mostu. Kolumna przejeżdża na drugą stronę lecz dźwig ma obawy czy most oby na pewno wytrzyma. Malujemy kolorowankę z bajki Bob Budowniczy

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob i Marta dla dzieci


Bob Budowniczy i Marta lubią razem współpracować. Dzięki wspólnej pracy mogą szybciej ukończyć zlecenie na budowę domu. Kolorowanka dla dzieci na obrazku widzimy Boba który stawia ścianę murując z Martą. Wydrukuj kolorowankę i baw się kolorując obrazek kredkami lub mazakami. Można też zrobić wyklejankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koparka i walec maluj


Kolorowanki do wydruku dla każdego. Lubisz oglądać serial animowany Bob Budowniczy? Jeżeli tak wydrukuj kilka kolorowanek i miło spędź czas kolorując kolorowanki. Na obrazku koparka i ciężki walec do pomalowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Stach do wydruku


Strach i ciągnik na jednym obrazku kolorowanka do druku dla dzieci. Słomiany strach razem z traktorem udają się do Pana Ogórka. Pan Ogórek zawsze znajdzie im coś do zrobienia. Przejdź na podstroję i wydrukuj kolorowankę maluj obrazki z bajki Bob Budowniczy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Walec i koparka do druku


Walec i koparka do pomalowania kolorowanka. Koparka i Walec czekają na Boba który ma się zjawić lada chwila. Wtedy będą się mogli zabrać do pracy którą im zleci. Malujemy fajne obrazki co tydzień nowa paczka ciekawych malowanek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Do pracy


Hej ho hej Ho do pracy by się szło tak sobie podśpiewuje Strach idąc z traktorem do Pana Ogórka. Dzisiaj zapowiada się długi słoneczny dzień więc trzeba to wykorzystać. Wydrukuj kolorowankę i zrelaksuj się dobierając kolory do obrazka. Malowanki dla dzieci to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek