ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koparka w ogrodzie


Kolorowanki koparka z bajki Bob Budowniczy. Wydrukuj koparkę z serialu o Bobie Budowniczym. Pamiętaj aby ukończony obrazek pokazać mamie i tacie. Postaraj się pomalować kolorowankę jak najładniej. Zastanów się jakich kolorów użyć jaki kolor ma koparka. Malowanki to świetna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ptaszki Bob Budowniczy


Kolorowanki dla dzieci ptaszki. Dwa ptaszki do pokolorowania. Pamiętajcie dzieciaki aby dzielić się ze swoimi rówieśnikami. Na obrazku ptaszki dzielą się robaczkiem. Malujemy kolorowanki do wydruku. Polecamy fajne kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kotek fajne kolorowanki


Kolorowanki do druku Bob Budowniczy. Bob Budowniczy wpadł na świetny pomysł. Zrobił ze starych opon samochodowych domek dla ptaszków. Teraz te dwa ptaszki mają się gdzie podziać. Zaprzyjaźniły się z betoniarką i kotkiem. Kredki w rękę czas trochę pokolorować kolorowanek do wydruku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Betoniarka gra w piłkę


Kolorowanki dla dzieci betoniarka. Betoniarka nauczyła się kilku sztuczek z piłką. Postanowiła się pochwalić swoimi umiejętnościami. Pierwszym osobnikiem który zobaczy nowe sztuczki betoniarki jest kot. Dodajmy koloru betoniarce i kotkowi. Kolorowe obrazki są znacznie ładniejsze.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Betoniarka Ptaszki


Kolorowanki dla dzieci betoniarka Bob Budowniczy. Betoniarka polubiła dwa ptaszki które zamieszkały w starych oponach. Często je odwiedza i słucha ich śpiewu co poprawia jej humor. Tobie może poprawi humor fajna kolorowanka do wydruku z betoniarką.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spych i dźwig malowanki


Kolorowanki do druku Spych i dźwig. Dźwig i Spych to maszyny które pomagają Bobowi Budowniczemu w pracach budowlanych. Na obrazku widzimy jak układa im się współpraca. Pamiętajcie dzieci razem można zrobić więcej i szybciej. Maluj obrazki a skończone powieś na miejscu do tego wyznaczonym przez rodziców.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek