ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Żółw i klocki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 18 – Małe dzieci lubią bawić się klockami podobnie jak mały żółw. Każda budowla tego typu przeważnie jest niepowtarzalna. Jeśli się znudzi bardzo łatwo można ją przebudować. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin rycerz


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 19 – Ciężkozbrojny rycerz dumnie niesie chorągiew. Franklin lubi uczyć się historii i czytać o dawnych bitwach i bohaterskich rycerzach dlatego czasami przebiera się w taki strój. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szkolne podręczniki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 20 – Nauka zaczyna się od najmłodszych lat i trwa aż do śmierci. Cyfry i matematyka to bardzo ważne elementy i warto przykładać się do ich nauki od najmłodszych lat. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strój zimowy


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 21 – Kiedy przyjdzie zima Franklin grzecznie zakłada czapkę, szalik, rękawiczki i ciepłe buty bo wtedy jest bardzo łatwo zachorować. Żółw ciepło się ubiera i nie leży z grypą w łóżku. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin lepi bałwana


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 22 – Wszyscy lubią lepić bałwana zimą. Franklin właśnie toczy wielką kulę śnieżną. To z pewnością będzie największy bałwan w okolicy. Ślimak dzielnie dopinguje małego żółwia. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Żółw Rzymianin


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 23 – Kolejny świetny stój Franklina. Tym razem to legionista rzymski. Brakuje mu tylko krótkiego miecza i prostokątnej tarczy ale te rekwizyty możesz namalować przecież sam. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek