ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora dla dzieci


Dora i butek znaleźli miejsce na odpoczynek. Podczas długich wycieczek trzeba odpoczywać aby nabrać sił. Pamiętajcie aby na długie wyprawy zabrać coś do picia. Włączcie drukarkę i wydrukujcie kolorowankę. Gdy będziecie się nudzić to pokolorujcie ten obrazek z Dorą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora i Mikołaj dla dzieci


Kolorowanki do druku z Dorą i Mikołajem. Dora spotkała Mikołaja który ma dla niej dużo prezentów. Jeżeli wy moje drogie dzieci będziecie grzeczne to na gwiazdkę mikołaj i was odwiedzi z prezentami. Teraz drukujemy i malujemy kolorowankę z Dorą.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora jak Tarzan


Dora jak Tarzan potrafi przeskakiwać z liany na lianę w dżungli to przydatna umiejętność. Drukuj kolorowanki przeznaczone do wydruku wysokiej jakości polecamy również inne kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora fajna zabawa


Z Dorą zawsze jest fajna zabawa czy to oglądając bajkę czy kolorując malowanki dla dzieci . Drukuj i maluj obrazki ćwicz swój artystyczny talent od małego.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora zabawa trwa


Dora bardzo lubi tańczyć jeżeli trafia się fajna muzyka do zabawy od razu skacze w rytm piosenki dla dzieci.świetnie się nadają do tańca.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Misja zakończona


Wszystkie dzieci lubią kolorować malowanki dla dzieci. Dlatego zadbaj o ciekawe kolorowanki które z przyjemnością twoje dziecko będzie kolorować. Malując dzieci uczą się starannie wykonywać stawiane przed nimi zadania. Gdy będą często kolorować szybko nauczą się prawidłowo trzymać pisaki a to przydatna umiejętność. Polecamy malowanki do druku.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek