ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Agresywny Lampart


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 16 – Drapieżnik nie daje za wygraną i uparcie ściga swoją ofiarę. Dosłownie kilka metrów dzieli go od zdobyczy co jeszcze bardziej wpływa na jego agresję. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lampart w Wyskoku


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 17 – Lampart sprężył się i wyskoczył w górę. Chybił jednak o kilka cali, na całe szczęście dla uciekinierów. To jeszcze nie koniec pomyślał drapieżnik, poczekam na drugą okazję. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szalupa


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 18 – Gorylica przypadkiem wpadła do podwieszonej na linach szalupy, co prawdopodobnie uratowało jej życie i małego Tarzana. Lampart zrezygnował z pościgu. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ucieczka do Lasu


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 19 – Z maleństwem na rękach duża małpa kieruje się w stronę drzew gdzie z pewnością będzie bardziej bezpieczna. Wciąż z niepewnością ogląda się za siebie wypatrując drapieżnika. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Stado i Niemowle


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 20 – Kiedy gorylica dotarła do stada, pokazała wszystkim znalezisko. Małpy zaciekawiło małe dziecko i tylko przywódca stada zdaje się nie podzielać entuzjazmu reszty. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Niezadowolony Goryl


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 21 – Przywódca stada obawia się, że ludzkie dziecko może przynieść kłopoty. Z chęcią pozostawiłby malca samemu sobie, jednak uparta gorylica bierze malucha na wychowanie. Pozwól rozwijać się swoim zdolnościom i koloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek