ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ucieczka


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 37 – Drukuj i zbieraj fajne obrazki tym razem pędzący Zygzak McQueen piaszczysta drogą. Maluj obrazki i zaskocz rodziców swoimi świetnymi pracami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 38 –Sędzia Hudson Hornet który wywalczył trzy razy z rzędu puchar Złotych Tłoków. Zacznij przygodę z kolorowankami jeśli nie widziałeś bajki Auta dla dzieci polecamy musisz to obejrzeć.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Złomek i Sally


Kolorowanki dla dzieci seria Auta nr 39 –Złomek to równy gość. Choć jego lata świetności dawno minęły to nie brak mu pozytywnej energii. Takie zakręcone auto. Maluj malowanki do druku. Zbieraj różne auta i sam decyduj jaki lakier im nałożyć.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak Auta


Kolorowanki do druku seria Auta nr 40 – Zygzak McQueen próbuje ucieczki piaszczystą drogą. Czy mu się uda? Dowiesz się oglądając bajkę Auta Disney. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci Zygzak przeglądaj również inne malowanki z tej serii.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta do druku


Kolorowanki do druku seria Auta nr 41 – Bajka ukazuje świat samochodów ulokowany w Stanach Zjednoczonych. Na obrazku młody pewny siebie, zarozumiały Zygzak McQueen lecz posiadający talent rajdowy. Pomaluj obrazki które możesz wydrukować. Baw się i ucz malować z kolorowankami dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Złomek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 42 – Złomek mimo że może na to nie wygląda ale tak że potrafi nieźle przygazować. Maluj kolorowanki dla dzieci, wyćwicz rękę malując dokładnie przygotowane kolorowanki do wydruku.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek