ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bohater meczu


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 42 – Mały żółw został okrzyknięty bohaterem meczu. Zdobył najwięcej punktów dla swojej drużyny i to dzięki niemu wygrali. Jeszcze jedno pamiątkowe zdjęcie do albumu. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolega Miś


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 43 – Miś podobnie jak żółw interesuje się baseballem. Ma nawet kilka kart w kolekcji ze sławnymi zawodnikami. Kiedy gra w drużynie razem z Franklinem to wtedy zwykle wygrywają. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Frankliz z prezentem


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 44 – Mały żółw już myślał, że w tym roku nic nie dostanie pod choinkę a jednak się mylił. Dostał prezent i to nie byle jaki. Już nie może się doczekać kiedy go rozpakuje. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Latawiec


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 45 – Kto nie lubi puszczać latawców na wietrze. Szczególne fajne jest wrażenie kiedy latawiec uniesie się tak wysoko, że prawie znika z oczu. Franklin właśnie szykuje się do testowania tego modelu. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin i namiot


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 46 – Rozbijanie namiotu to umiejętność której trzeba się nauczyć. Oczywiście nikt się z tym nie rodzi, trzeba spróbować raz i drugi a wtedy stanie się to tak proste jak zabawa w berka. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szpieg


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 47 – To ubranko jest trochę przy duże dla Franklina. Jako szpieg nie ma większych szans, za bardzo zwraca na siebie uwagę. Poza tym widoczna skorupa na plecach zdradza kto chowa się pod płaszczem. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek