ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Lwia Ziemia


Kolorowanki do druku Król Lew nr 15 – Mufasa i Simba razem robią obchód po okolicy. Ojciec pokazuje synowi tereny którymi rządzi a w przyszłości to zadanie spocznie na Simbie, prawowitym spadkobiercy. Władanie tak dużym obszarem wymaga odpowiedniego podejścia. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Fascynujące Owady


Kolorowanki do druku Król Lew nr 16 – Jak na razie Simba jeszcze jest za mały aby zastanawiać się nad poważnymi sprawami. W tej chwili uganianie się za różnymi owadami wydaje się dla niego bardziej fascynujące niż kwestie władzy nad terenem. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zżyty Duet


Kolorowanki do druku Król Lew nr 17 – Surykatka i guziec od lat prowadzą beztroskie życie na dzikich obszarach. Dobry humor i dużo szczęścia pozwala im wychodzić cało z wielu niebezpiecznych sytuacji. Maluj kolorowanki dla dzieci z wesołymi postaciami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przy Wodopoju


Kolorowanki do druku Król Lew nr 18 – Pogoń za owadami przywiodła małego Simbę do wodopoju z którego korzystają wszystkie zwierzęta z okolicy. Schodzą się tu łagodne roślinożerne osobniki i również groźne mięsożerne drapieżniki. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Błoto dla Pumby


Kolorowanki do druku Król Lew nr 19 – Guziec Pumba słynie z tego, że uwielbia kąpiele błotne. Kiedy już zobaczy gdzieś kałużę ma nieodpartą chęć się w niej wytarzać. Timon nie podziela upodobań kolegi i woli patrzeć na to z boku. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Simba i Nala


Kolorowanki do druku Król Lew nr 20 – Kiedy Simba dorósł jego dawna przyjaciółka z dzieciństwa Nala stała się dla niego najważniejszym stworzeniem w życiu. Wkrótce zostali mężem i żoną i nierozłącznie wiedli wspólne życie na lwiej ziemi. Pomaluj malowanki z bohaterami bajki Król Lew.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek