ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki do druku kapelusze Bratz


Kolorowanki dla dzieci nr 77 – Dobrze dobrany kapelusik zawsze świetnie się prezentuje do tego torebka i możemy być pewni że zwrócimy na siebie uwagę. Maluj malowanki do druku. Seria kolorowanek dla dziewczynek miłej udanej zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz dla dziewczynek


Kolorowanki dla dzieci nr 78 – seria Bratz dla dziewczynek maluj różne stroje które przymierzają dziewczyny z Bratz. Wydrukuj kolorowankę i zaskocz wszystkich malując dokładnie i kolorowo. Dołącz do zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz jest fajnie


Kolorowanki dla dzieci nr 79 – Bratz dobrze się bawi i ty możesz fajnie spędzić czas z kolorowankami do druku. Wybierz jedną z kolorowanek i wydrukuj obrazek. Fajnie maluję się takie malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki królowa balu Bratz


Kolorowanki dla dzieci nr 80 – Bratz została wybrana na królową balu. Pomaluj koronę oraz sukienkę postaraj się aby obrazek wyglądał ekstra. Wydrukuj kolorowankę i włącz się do zabawy. Czeka na ciebie wiele innych malowanek do ruku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz śnieżynka


Kolorowanki dla dzieci nr 81 – Idą święta w tym stroju Bratz przypomina śnieżynkę. Zamaluj cały obrazek. Staraj się nie przeciągać za linie a twoja praca będzie super fajna. Pamiętaj aby używać różnych kolorów dziewczyny z Bratz lubią jasne ciepłe kolory.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malujemy Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 1 – Na jednym obrazku paczka znajomych z bajki Madagaskar. Nasi bohaterowie trafiają na wyspę na której niepodzielnie rządzi król lemurów Król Alex (najzabawniejsza postać z bajki). Kredki w rękę i malujemy kolorowankę dla dzieci Madagaskar Dżungla.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek