ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Złomek Ziomek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 91 – Jak co dzień uśmiechnięty Złomek, cieszy się każdą chwilą. Pomimo, że zszedł mu już lakier, jest obdrapany i powgniatany ze wszystkich stron to nie opuszcza go dobry humor. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z holownikiem – Złomek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Uwięziony Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 92 – Zygzak Mcqeen za szkody wyrządzone w Chłodnicy Górskiej został zamknięty i czeka na rozprawę. Na kole ma założoną blokadę uniemożliwiającą mu ucieczkę. Kolejny wyścig stoi pod znakiem zapytania. Maluj kolorowanki dla dzieci z Zygzakiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 93 – Zygzak wyjeżdża z naczepy Mańka pełen zapału do następnego wyścigu. Udało mu się dotrzeć na czas i zamierza udowodnić wszystkim kto jest najlepszy. Widownia szaleje na jego widok. Baw się malując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Pan Król


Kolorowanki do druku seria Auta nr 94 – Kończący w tym sezonie karierę Pan Król z nr 43 ma zamiar odejść na emeryturę ze zwycięstwem w kieszeni. Musi jednak poradzić sobie z dwójką równie świetnych aut – Zygzakiem Mcqeen oraz Markiem Grzmotem. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Marek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 95– Zygzak wcisnął gaz do dechy i wysunął się na pierwszą pozycję, tuż zanim jest Marek Grzmot Marucha. Do końca wyścigu pozostało jeszcze jedno okrążenie i losy wyścigu nie są przesądzone. Wydrukuj pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ekipa Serwisowa


Kolorowanki do druku seria Auta nr 96 – Ekipa od serwisu z obozu Zygzaka jest niezadowolona albowiem ten nie zjechał na zmianę opon przed ostatnim okrążeniem. Jest duże ryzyko że któraś nie wytrzyma i pęknie co w konsekwencji pozbawi go zwycięstwa. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek