ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na ziemę


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 17. Kolorowanki dla dziewczynek maluj modne stroje które nąszą Bratz. Ładny kożuszek na chłodne dni oraz spodnie z wyhaftowanym motywem na nogawce. Bratz jak zwykle prezentuje się świetni. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci nr 17 i użyj stylowych kolorów.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz drukuj


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 18. Na obrazku jak zwykle śliczna Bratz prezentuje wam swój nowy strój. Może wykorzystasz niektóre pomysły i sama skomponujesz własną kreację. T-shirt z motywem motylkowym prezentuje bardzo fajnie. Drukuj kolorowanki dla dzieci i maluj stroje Bratz. Może już czas aby samemu coś zaprojektować. Fajne Malowanki

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz długie włosy


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 19. Zbliżenie na Bratz i jej długie włosy. Po wydrukowaniu obrazka kolorowanki Bratz możecie bawić się kolorami i sprawdzić w jakich kolorach nasza modelka będzie najlepiej się prezentować. Zapraszamy do zabawy z malowankami dla dziewczyn.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz włosy fala


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 20. Pomyśl w jakim kolorze pomalować krótką bluzeczkę tak aby pasowała do koloru mini spódniczki. Bartz ma długie falowane włosy wykorzystaj to i baw się kolorami. Zapraszamy do zabawy z kolorowankami dla dzieci zobaczcie również inne obrazki na pewno znajdziecie coś fajnego.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz maluj stroje


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 21. Stwórz galerię dziewczyn Bratz w różnych strojach. Baw się używając różnych kolorów zestawiając kolorowe barwy ze sobą. Gdy znudzi ci się malowanie możesz w oparciu o obrazki z Bratz sama spróbować zaprojektować strój. Życzymy udanej zabawy z kolorowankami dla dzieci powodzenia przy projektowaniu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz dla dziewczyn


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 22. Pomaluj obrazek dobra zabawa gwarantowana. Szukaj fajnych obrazków i drukuj je tworząc własny zbiór kolorowanek dla dzieci. Dziewczyny z Bratz to kolorowanki dla dziewczynek które lubią różne stroje. Przygotuj się na mroźną zimę drukuj kolorowanki czas na malowanie nadejdzie.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek