ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Podróż na wzgórze


Kolorowanki do druku Król Lew nr 33 – Guziec Pumba okazał się być świetnym transportem dla małej surykatki. Ochoczo, utrzymując stałe tempo, podąża w kierunku wyznaczonym przez Timona. Wkrótce powinni dotrzeć na miejsce. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobre Argumenty


Kolorowanki do druku Król Lew nr 34 – Timon próbuje zachęcić Pumbę do wycieczki na odległe skaliste wzgórze. Mała surykatka ma dar przekonywania, poza tym przyjaciołom się nie odmawia. Guziec nie ma innej opcji, musi wyrazić zgodę. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Blisko Celu


Kolorowanki do druku Król Lew nr 35 – Po wielogodzinnej podróży Timon i Pumba docierają w końcu do obranego celu. Z daleka te same skały wydawały się o wiele mniejsze. To nawet lepiej, będzie więcej miejsca do zabawy. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pora na Wspinaczkę


Kolorowanki do druku Król Lew nr 36 – Obaj przyjaciele są pod wrażeniem skalistego wzgórza. Radośnie wybierają miejsce na samym szczycie do którego trzeba będzie się wspiąć. Wspaniałe widoki powinny wynagrodzić trudy podróży. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pora na Drzemkę


Kolorowanki do druku Król Lew nr 37 – Guziec i surykatka po pierwsze muszą sprawdzić czy nowo odkryte miejsce jest wygodne do spania. W sumie droga na szczyt była dość długa i wyczerpująca tak więc zasłużyli sobie na relaks. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciężki Sen


Kolorowanki do druku Król Lew nr 38 – Timona dręczą lekkie koszmary. Zaczyna brakować mu tchu, ma wrażenie, że wszystkie dzikie zwierzęta przygniotły go swym ciężarem. Być może ten sen to efekt zmęczenia albo podświadome wyczucie zbliżającego się niebezpieczeństwa. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek