ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zwinny Tarzan


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 10 – Tarzan wzoruje się na zwierzętach i stara się poruszać po dżungli cicho niczym duch. Oczywiście tylko wtedy kiedy się skrada bo uwielbia również wydawać głośne okrzyki. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jane i małpka


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 11 – Jane wychowana w angielskim mieście nie miała okazji spotkać się tak blisko z naturą jak teraz. Dżungla to prawdziwy raj dla ekspedycji naukowej. Jane musi tylko zmienić ubranie bo to nie jest odpowiednie. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan i Jane


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 12 – Tarzan i Jane bardzo się polubili od pierwszego spotkania. Wychowany z dala od cywilizacji młodzieniec i atrakcyjna badaczka coraz więcej czasu spędzają ze sobą. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Profesor


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 13 – Poczciwy profesor Porter to zapalony badacz naukowiec. Odkrywanie nowych gatunków roślin i zwierząt to jego życiowa pasja której oddaje się całkowicie. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tantor do usług


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 14 – Jane ma okazję na przejażdżkę na słoniu. Łagodny Tantor porusza się powoli, ale podróż przez dżunglę na jego grzbiecie jest o wiele bezpieczniejsza. Pomaluj malowanki z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na Ratunek


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 15 – Gorylica uratowała małego Tarzana przed drapieżnym lampartem. Gdyby nie ona, dzieciątko z pewnością zginęłoby po ataku krwiożerczej bestii. Wydrukuj i maluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek