ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Odważny Pies


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 41 – Idefiks, pies Obeliksa jest niewiarygodnie odważny biorąc pod uwagę jego niewielkie rozmiary. Siła i liczne zwycięstwa w bójkach jego pana prawdopodobnie dodają mu pewności siebie. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Juliusz Cezar


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 42 – Gajus Juliusz Cezar dyktator Rzymu, który zdobył sławę dzięki namiestnictwu w Galii. Największy wróg Asteriksa zawsze wykazuje się niebywałym męstwem na polu bitwy. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Falbala i Pies


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 43 – Okazuje się, że pies Obeliksa podobnie jak jego pan, ma słabość do pięknej Falbali. Kiedy dziewczyna wzięła go na ręce Idefiks zaczął zachowywać się cokolwiek dziwnie. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wódz na Tarczy


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 44 – Gallom niosącym wodza nagle zaczęły plątać się nogi. Dobrze karmiony przez swoją żonę Asparanoiks chyba trochę przybrał na wadze. To pewne, że kolejny raz spadnie z tarczy na glebę. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Toast


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 45 – Asparanoiks nie stroni od mocnych trunków. Jak jest okazja, unosi do góry róg z napojem alkoholowym i przy głośnych wiwatach pozostałych członków wioski wznosi toast za zwycięstwo. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolejna Piosenka


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 46 – Po wcześniejszych nieudanych występach Kakofoniks stworzył nową pieśń opisującą bohaterstwo i odwagę Gallów. Chociaż treść jest niezła to wykonanie wciąż pozostawia wiele do życzenia. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek