ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zły Nastrój


Kolorowanki do druku Król Lew nr 63 – Timon stracił ostatnio pogodny nastrój i nie jest w stanie go odzyskać. Nawet ciepła kąpiel nie poprawia humoru surykatce. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo i wkrótce Timon znowu będzie sobą. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bieg Rozpaczy


Kolorowanki do druku Król Lew nr 64 – Kiedy guziec w pierwszej chwili zobaczył biegnącego co sił Timona pomyślał, że ten ma ochotę na zabawę w rodzaju kto pierwszy ten lepszy. Jednak coś tu się nie zgadza, mina jaką ma surykatka raczej świadczy o kłopotach. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Hieny Na Tropie


Kolorowanki do druku Król Lew nr 65 – No i wszystko jasne. Na trop guźca i surykatki po raz kolejny wpadły hieny. Shenzi, Banzai i głupkowaty Ed - to ten w środku. Jakimś cudem drapieżniki zawsze potrafią zwietrzyć zwierzynę łowną, nawet tą dobrze ukrytą. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Znajomi z Klanu


Kolorowanki do druku Król Lew nr 66 – Pumba i Timon całkiem przypadkiem wpadli wprost na dwie surykatki. Okazuje się, że to starzy znajomi Timona jeszcze z czasów kiedy razem należeli do jednego klanu. Może zgodzą się pomóc przyjaciołom w potrzebie. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wspólne Plany


Kolorowanki do druku Król Lew nr 67 – Timon w tym przebraniu wygląda jak egzotyczna tancerka. Jednak nie o wspólny taniec tu chodzi a o zwarcie sił w walce przeciwko hienom i ich przywódcy. Bezkarni drapieżnicy muszą w końcu dostać nauczkę. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bez Strachu


Kolorowanki do druku Król Lew nr 68 – Timon i Pumba po omówieniu szczegółowego planu działania z dwiema innymi surykatkami pędzą na szczyt skalistego wzniesienia. Teraz już nie czują strachu tylko wielką determinację. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek