ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Deszcz Myszka Miki


Na zewnątrz pada deszcz ale to nic i w taką pogodę można spacerować. Tylko trzeba odpowiednio się przygotować. Zabieramy parasol który ochroni nas przed deszczem a buty gumowe sprawią że będziemy mieć suche skarpety nawet gdy wejdziemy w kałużę. Myszka chyba lubi taką pogodę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pluto i Myszka Miki


Pluto jest wiernym psem Myszki Miki. To jego dobry przyjaciel i kompan do zabawy. Ty pewnie też masz kolegów i koleżanki w szkole z którymi chętnie bawisz się w różne zabawy. Pomaluj teraz obrazek dla dzieci. Oczywiście musisz go najpierw wydrukować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dom Pluta do druku


Dom pluta to jak możecie zauważyć piękna buda dla psa. Pomalujcie Mu domek na różne kolory tak aby wyglądała jak tęcza. Pora na malowanie z kolorowankami dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przysmak Pluta malowanka


To co widzicie w ręku Myszki Miki to największy przysmak psa Pluto. Ty na pewno też masz swój ulubiony smakołyk może czekolada lub lody śmietankowe. Oglądaj również inne obrazki z kolorowankami dla dzieci znajdziesz wiele ciekawych pozycji.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Daisy dla dzieci


Daisy w pięknej sukni jest tu dużo możliwości ukończenia tego obrazka. Pokolorujcie zamieszczoną kolorowankę dla dzieci pochwalcie się rodzicom waszym pomalowanym obrazkiem. Kolorowanka powinna się spodobać dziewczynkom chłopcy wybiorą pewnie inne fajne obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Siostrzeńcy Kaczora Donalda


Kolorowanka Dla Dzieci Siostrzeńcy. Siostrzeńcy Kaczora Donalda wzięli się ostro do pracy. Postanowili zbudować domek na drzewie który będzie ich kryjówką. Taki domek to świetny pomysł więc chłopcy się nie ociągają tylko ciężko pracują. Jak zwykle drukujemy i malujemy kolorowankę którą dla was zamieściliśmy a ukończony obrazek dołączamy do teczki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek