W Polsce ze Smerfami mogliście głównie się spotkać w telewizyjnej dobranocce , która puszczana była w Programie 1 TVP od października 1987 roku. Producentem tej popularnej bajki jest wytwórnia rysunkowa Hanna-Barbera. Nagranych zostało aż 256 odcinków. W skład każdej dobranocki wchodził jeden albo 2 epizody które trwały od 10 do 20 minut. W tym miejscu będziemy umieszczać kolorowanki dla dzieci z bajki Smerfy. Jeżeli macie swoje zbiory kolorowanek prześlijcie je na adres pluszczuok@gmail.com a my zamieścimy je na naszej stronie tak aby inne dzieci również mogły kolorować smerfy w domu.
W 2011 roku nagrana została pełnometrażowa bajka Smerfy. Rodzice mogą cofnąć się do czasów dzieciństwa i obejrzeć odświeżoną wersję smerfów, natomiast dzieci maja możliwość poznać niebieskie stworki w nowym wydaniu. Tym razem Smerfy przeniosą się do naszego świata - Nowego Yorku. By odszukać upragnioną drogę do domu będą musieli przejść wiele niebezpiecznych, zabawnych i trzymających w napięciu przygód. Nie zabraknie oczywiście Gargamela który za wszelką cenę będzie próbował złapać odważne Smerfy.
Pamiętajcie oprócz kolorowanek online które możecie kolorować na ekranie dołączamy kolorowanki do druku i malowanki do druku zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Koloruj malowankę z Lalusiem


Kolorowanki smerfy online i do druku. Laluś jest smerfem dla którego najważniejszy jest wygląd. Możesz pokolorować go po swojemu nie zapominając o lusterku z którym ten smerf nigdy się nie rozstaje. Laluś właśnie wstał i musi sprawdzić czy wygląda dobrze po przespanej nocy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Maluj obraz Smerfetki


Smerfetka jedyna dziewczyna wśród Smerfów. Maluj kolorowanki smerfy. Umieszczamy kolorowanki dla dzieci w formie online. Za pomocą myszki komputera możesz pokolorować tę malowankę dla dzieci na ekranie. Jeżeli nie lubisz kolorować na ekranie zawsze dołączamy kolorowanki do druku.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Zostań jak Smerf Artysta


Artysta jest Smerfem który ma niezwykły talent. Potrafi namalować portret jak i również napisać przepiękny wiersz. I ty zostań artystą dobierając odpowiednie kolory w kolorowance dla dzieci. Baw się malując kolorowanki smerfy. Użyj aplikacji online lub wydrukuj kolorowanki do druku i maluj w domu kolorowanki swoimi kredkami.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerfetka idzie na plażę


Jest piękny słoneczny dzień. Smerfetka postanowiła założyć kostium i wybrać się na plażę. Zabrała ze sobą ręcznik i stylowe okulary przeciwsłoneczne. Smerfy tak jak my lubią poleżeć na słońcu i ochłodzić się w zimnej wodzie. Zapraszamy na kolorowanki smerfy online. Pamiętajcie że możecie drukować kolorowanki Zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Klaun kto się przebrał


Kolorowanki smerfy czekają na dzieci. Zamieszczamy setki kolorowanek do druku i malowania online. Jeden ze smerfów przebrał się za klauna i ma zamiar rozbawić smutnego marudę. Zapowiada się ciekawe przedstawienie w wiosce smerfów. Bierz kredki w rękę i pokoloruj zabawnego Smerfa w kolorowance dla dzieci. Zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf pod wodą


Kolorowanki dla dzieci – smerf nurek. Ten niebieski smerf lubi sobie ponurkować gdy na zewnątrz słońce mocno przygrzewa. Pod wodą można spotkać wiele interesujących rzeczy jak i morskich zwierząt. Dzięki płetwom które nasz smerf założył może szybko poruszać się w wodzie . Kolorowanka online i do druku.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Smerfy

1


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci