ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora i Butek malowanka


Dora i jej najlepszy przyjaciel butek zapraszają na kolorowanki dla dzieci. Wyświetl i wydrukuj kolorowankę. Zobacz obrazek w powiększeniu i zdecyduj czy chcesz go pomalować. Czy pamiętasz jakiego koloru jest plecak Dory.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Urodziny Butka malowanki


Dziś są urodziny Butka. Dora podarowała butkowi duży ładnie zapakowany prezent. Włożyła swoją najładniejszą sukienkę żeby Butek wiedział że ten dzień i dla Dory jest wyjątkowy. Wy jako mali artyści możecie pokolorować tę kolorowankę dla dzieci wyjątkowo starannie. To będzie wasz prezent dla Butka pięknie kolorowa kolorowanka do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora tańczy z Butkiem


Kolorowanka dla dzieci Dora i Butek. Dora często spędza czas ze swoim przyjacielem Butkiem. Wymyślają różne zabawy lub wyruszają na wspólne wyprawy w poszukiwaniu przygód. Wydrukuj kolorowankę do wydruku i pomaluj Butka i Dore tańczących przy muzyce Bebe Lilly.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rabuś nie kradnij malowanki


Kolorowanka do wydruku Rabuś i Dora. Rabuś to postać która pojawia się w każdym odcinku serialu animowanego. Ten przebiegły lisek zawsze próbuje coś ukraść. Dora często prosi o pomoc dzieci aby pomogły przegonić tego chytrego liska Rabusia. Czas na kolorowankę dla dzieci z przebiegłym lisem Rabusiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wesoła Dora maluj z nami


Dora to wesoła dziewczynka która próbuje nauczyć dzieci słówek po Angielsku. W każdym odcinku przeżywa inną ciekawą przygodę którą dzieci oglądają z zaciekawienie. Pomaluj Dorę i otaczające ją gwiazdeczki tylko fajne kolorowanki do wydruku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dora Odkrywca kolorowanka


Dla dzieci kolorowanka Dora mała podróżniczka. Zabierajcie się za swoje kredki i pomalujcie małą Dorę w różne kolory. Nie wiesz jak wydrukować kolorowankę poproś mamę lub tatę oni zawsze ci pomogą. Powodzenia przy malowaniu.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek