ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pod Parasolem


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 40 – Grupa przyjaciół Kubusia została zaskoczona przez rzęsisty deszcz. Wszyscy ciasno skupili się pod parasolem ale deszcz coraz bardziej przybiera na sile. Jak tak dalej pójdzie wkrótce będzie tu jezioro. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Miodowy Piknik


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 41 – Ostatnio Kubuś zauważył, że ma spore zapasy miodu więc postanowił podzielić się z przyjaciółmi. Na pikniku każdy próbuje misiowego przysmaku jednak nie wszyscy są nim zachwyceni. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zima


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 42 – Zgodnie z prawami natury zmieniają się pory roku. Teraz przyszedł czas na zimę. Temperatura spadła a z nieba padają płatki śniegu. Pora ciepło się ubrać, przyda się szalik, czapka i rękawiczki. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Prosiaczek w Kąpieli


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 43 – Prosiaczek ostatnio unikał kąpieli. Oczywiście przyjaciele nie mogą na to pozwolić. Razem postanowili porządnie wyszorować Prosiaczka i pokazać mu, że kąpiel nie jest taka straszna. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na Gałęzi


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 44 – Trójka przyjaciół wspięła się na wysokie drzewo skąd mają wspaniały widok na okolicę. Prosiaczkowi też się podoba siedzenie na gałęzi ale jest to dość wysoko więc kurczowo trzyma się Kubusia. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skoczna Rybka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 45 – Kubuś, Tygrysek i Prosiaczek puszczają na wodę prowizoryczną małą łódkę z żaglem. Kiedy mała rybka wyskoczyła z wody ponad zabawką, wszyscy z radości klasnęli w ręce. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek